بهترین مارک کتری و قوری ترکیه

کتری و قوری یکی از وسایل اصلی هر آشپزخانه ای می باشد و برای جوشاندن آب و تهیه چای و انواع دمنوش مورد استفاده قرار می گیرد، چای یکی از نوشیدنی های قدیمی و محبوب ایرانی می باشد که طرفداران بسیاری دارد و برای تهیه آن به کتری و قوری با کیفیت بالا نیاز دارید تا بتوانید چایی خوش طعم داشته باشید.

کتری و قوری ترک

کتری و قوری در طرح ها و جنس های متفاوتی در بازار موجود هستند، در داخل و خارج کشور کمپانی های گوناگونی در عرصه تولید کتری و قوری تخصصی وجود دارند، که هر کدام با طراحی های به روز تلاش می کنند، کاری بدون عیب و زیبا ارائه دهند. در داخل کارخانه های تولیدی کتری و قوری بسیاری وجود دارد که تولیدات با کیفیت و ضمانت را تحویل مشتری می دهند. کشور ترکیه با توجه به تشابهاتی که در فرهنگ با ایران دارد، توانسته کتری و قوری های با کیفیت بالایی را تولید و به ایران وارد نماید.

کتری و قوری ترک

معرفی بهترین مارک های کتری و قوری ترکیه

بهترین مارک کتری و قوری ترک دارای ویژگی هایی از این قبیل می باشد:

  • کتری های ترک از جنس استیل ضد زنگ تولید و سطح بیرونی براق و صیقل خورده ای دارند که سبب زیبایی بیشتر کار می شود.
  • دسته های کتری از باکالیت و متیال عایق گرما و از جنس نسوز هستند.
  • داشتن ضخامت مناسب و ضد زنگ بودن
  • طراحی زیبا، عدم خوردگی
  • تمیزی راحت و داشتن قابلیت شست و شو در ماشین ظرفشویی
  • استفاده از روکش چدن و آلومینیوم در ساخت کتری ها که برای افزایش مقاومت در برابر حرارت
  • درب مشبک به سبب خروج بخار آب و بهبود عمل دم کشین چای
  • ارائه سایزهای گوناگون کتری و قوری

قصد ما در این مقاله آشنایی شما با بهترین مارک کتری و قوری ترکیه می باشد که برخی از آنها عبارتند از: کتری و قوری کرکماز، کتری و قوری phoenx، کتری و قوری rasel و کتری و قوری پلات.

هر کدام از این کمپانی های تنوع بسیاری در تولید انواع کتری و قوری دارند که همگی دارای کیفیتی بالا بوده و محبوبیت ویژه ای دارند که با توجه به سلیقه و کارایی که دارند می توانید یکی از آن ها را انتخاب کرده و بدون هیچ نگرانی و فقط با رعایت کردن چندین نکته کوچک سال ها از آن ها استفاده به عمل بیاوریم.

نظر شما در مورد این محصول چیست


خرید بهترین کتری و قوری

ارسال سریع و تحویل فوری
ضمانت خرید کالا
مشاوره رایگان خرید
پرداخت امن و مطمئن