فلاسک چای فیلتردار

شاید شما هم جزو افرادی باشید که نوشیدن چای دم شده را به نوشیدن چای کیسه ای ترجیح می ‌دهید. چای کیسه ای اگرچه در برخی از اوقات رنگ دهی سریعی داشته و از طعم مطبوعی نیز برخوردار می باشد، اما بهتر است بدانید که غالبا این عطر و طعم به جهت وجود اسانس می باشد. اگر شما هم تمایل دارید که چای خشک دم شده را در داخل فلاسک با خود همراه کنید و در مسافرت و پیک نیک از آن استفاده کنید می توانید بدون دغدغه و نگرانی در مورد بیرون آمدن تفاله ها؛ از فلاسک فیلتردار استفاده کنید. فلاسک های فیلتردار به گونه ای طراحی شده اند که اجازه بیرون آمدن تفاله ها را نمی دهند و در عین حال طعم و مزه چای را در بهترین حالت خود حفظ می کنند. شما بدون نگرانی در مورد عوض شدن رنگ چای و یا عوض شدن طعم و مزه آن می ‌توانید چای خود را در داخل فلاسک دم کرده و تا حدود ۲۴ ساعت از گرمای بسیارعالی و طعم و مزه تازه آن لذت ببرید. شما عزیزان می توانید برای مشاهده فلاسک چای یونیک و سایر برندهای خوشنام با فروشگاه اینترنتی چشمگیر همراه شوید.

فلاسک چای فیلتردار

فلاسک چای فیلتردار چگونه عمل می کند؟

فلاسک چای فیلتردار جزو ظروفی می باشد که دمای انواع نوشیدنی های سرد و گرم را در مدت زمان معین به صورت کاملا ثابت نگه میدارد. کار اصلی فلاسک فیلتر دار این است که از انتقال دما به خارج از فلاسک، و یا انتقال دما از خارج به داخل فلاسک جلوگیری به عمل می‌ آورد. فلاسک های فیلتردار اگر از نوع شیشه ای باشند شامل یک شیشه داخلی با یک بدنه پلاستیکی یا فلزی می باشند. همچنین اگر از نوع استیل باشند شامل دو جداره یا دو دیواره از جنس استیل می باشند که در بین این دو دیواره با یک گاز مخصوص پر شده است.
فلاسک فیلتر دار علاوه بر گرم نگه داشتن مایعات گرم، و یا سرد نگه داشتن مایعات سرد، از یک فیلتر کاملا کاربردی نیز برخوردار می باشد که جلوی ورود تفاله به داخل لیوان را می گیرد. علاوه بر آن این نوع فلاسک به گونه ای طراحی و تولید شده است که رنگ انواع دمنوش به خصوص چای را عوض نمی‌ کند و باعث سیاه شدن رنگ چای نمی شود. شما می توانید از این فلاسک به منظور گرم نگه داشتن انواع دمنوش به غیر از چای نیز استفاده کنید. اگر بخواهیم نحوه عملکرد این فلاسک را به صورت خلاصه بیان کنیم می توانیم به نکات زیر اشاره کنیم.

  • جلوگیری از انتقال حرارت به داخل فلاسک و یا بالعکس
  • جلوگیری از ورود تفاله به داخل لیوان
  • جلوگیری از نشت آب به بیرون
  • گرم نگه داشتن مایعات تا حدود ۲۴ ساعت
  • حفظ طعم و مزه چای، قهوه، و دم نوش های دیگر بدون هیچ گونه تغییر

شما عزیزان می توانید برای مشاهده مدل های مختلف و خرید فلاسک چای از برندهای خوشنام و معتبر با فروشگاه اینترنتی چشمگیر همراه شوید.

فلاسک چای فیلتردار

مزایای استفاده از فلاسک چای فیلتردار

شاید به کرات برای شما هم پیش آمده باشد که به هنگام مسافرت و یا پیک نیک با مشکل گرم نگه داشتن چای و دیگر نوشیدنی های خود روبرو شده باشید. اما با استفاده از فلاسک چای فیلتر دار، دیگر نگرانی در این مورد وجود نخواهد داشت. شما می توانید در رانندگی های طولانی مدت، در کوهنوردی یا پارک از این فلاسک نهایت استفاده را ببرید و چای و دمنوش خود را با بهترین کیفیت و طعم و مزه در آن نگهداری کنید. البته یکی از مزیت ‌های بسیار عالی این نوع فلاسک وجود فیلتر می باشد. به همین جهت شما می توانید به راحتی چای را در داخل خود فلاسک دم کنید و نگران بیرون آمدن تفاله های چای به داخل لیوان نباشید. فروشگاه اینترنتی چشمگیر بهترین نوع فلاسک فیلتردار را با ارائه ضمانت نامه کیفیت و با قیمت بسیار عالی در معرض فروش برای تمامی مشتری ها قرار داده است.

 

نظر شما در مورد این محصول چیست

ارسال سریع و تحویل فوری
ضمانت خرید کالا
مشاوره رایگان خرید
پرداخت امن و مطمئن