بهترین آب انار گیری دستی

انار یکی از میوه های جذابی است که محبوب همه است و بالطبع آب میوه آن نیاز طرفدارهای زیادی دارد. آب انار با آن تنوع مزه ترش، ملس و حتی شیرینش، همواره در آب میوه فروشی ها و کافی شاپ ها مورد توجه افراد است. و طبق معمول ابداعاتی در این زمینه وجود دارد که کار را برای انسان راحت تر کند. آب انار گیری دستی فقط مختص استفاده در آب میوه فروشی ها نیست، در منزل نیز می توان از این وسیله کاربردی استفاده کرد؛ زیرا کار با آن بسیار آسان و راحت است.
برای گرفتن آب انار فقط کافی است ابتدا قستی از پوست انار را جدا کنید تا آب انار به راحتی از آن خارج شود. انار را دون محفظه داخل دستگاه قرار دهید و دسته ها را به هم نزدیک کنید. آب انار درون محفضه دستگاه جمع می شود و می توانید آن را به آسانی درون یک لیوان بریزید و نوش جان کنید. برخی از آب انار گیرهای دستی دارای صافی فلزی متحرکی هستند که درون محفظه تعبیه شده است و حتی دانه های انار را نیز به خوبی جدا می کند.
این روزها تنوع این محصولات به حدی زیاد شده که گاهی هنگام خرید سردرگم می شویم و نمی دانیم مثلا بهترین آب انار گیری دستی کدام است و باید کدام را انتخاب کنیم. به همین علت در این مطلب سایت چشمگیر، با گقتن نکات و ویژگی های یک آب انار گیری دستی خوب، به شما کمک می کنیم تا بهترین آب انار گیری دستی مورد نظر خود را پیدا کنید.

بهترین مارک آب انار گیری دستی

بهترین مارک آب انار گیری دستی

انار یکی از میوه های مورد علاقه همه است ولی خوردن آن کمی مشکل و وقت گیر است و هنگام خوردن ، دانه های آن پخش می شود یا رنگ قرمز آب انار روی قالیچه می ریزد؛ به همین خاطر برخی افراد از خوردن آن اجتناب می کنند یا مایل هستند آب انار را بخورند. برای گرفتن آب انار ابزارها و دستگاه های زیادی وارد بازار شده است که هر کدام ویژگی ها و قابلیت های خود را دارند.
یکی از دلایل دیگری که افراد را به خرید این دستگاه ها ترغیب می کند، مصرف آب میوه طبیعی است که خواص میوه طبیعی را داشته باشد. آن هم برای میوه ای مانند انار که سرشار از آنتی اکسیدان، ویتامین و ... است.
برندهای مختلفی اقدام به تولید آب انار گیری دستی کرده اند که هر کدام ویژگی های خود را دارند. یکی از این برندها برند نگین است که آب انارگیرهای دستی متعددی با توجه به نیاز مختلف مشتریان تولید و به بازار عرضه کرده است. طراحی ساده و کاربردی آب انارگیری های دستی برند نگین، کار با آن را برای افراد بسیار راحت کرده است. با آب انار گیرهای نگین می توان علاوه بر انار، آب پرتقال، لیمو، ترنج و مرکبات دیگر را به راحتی گرفت.

ویژگی های بهترین دستگاه آب انار گیری دستی

ویژگی های بهترین دستگاه آب انار گیری دستی

یکی از ویژگی های مهمی که باید هنگام خرید آب انار گیری دستی به آن اهمیت زیادی داد، جنس دسته های آب انار گیری است. برای گرفتن آب میوه ما مدام از این دسته ها استفاده می کنیم و به آنها در کار فشار وارد می شود، به همین دلیل جنس این دسته ها باید محکم باشد تا در کار دچار خمودگی، ترک یا شکستگی نشود. جنس آب انار گیری دستی نگین از آلومینیوم است، به همین خاطر در برابر فشارهایی که هنگام آب گیری به آن وارد می شود، بسیار مقاوم است و آسیب نخواهد دید . از دیگر ویژگی های یک آب انار گیری دستی خوب داشتن صافی برای گرفتن دانه های آن است. همچنین باید کار با آن دستگاه آسان و سریع باشد. زیرا در آبمیوه فروشی ها و کافی شاپ ها باید با سرعت کار را انجام دهند.

نظر شما در مورد این محصول چیست

ارسال سریع و تحویل فوری
ضمانت خرید کالا
مشاوره رایگان خرید
پرداخت امن و مطمئن