قابلمه های ارزان قیمت دستفروشان

 یکی از مواردی که بسیار برای سلامت غذایی که می پزید ضروری است، ظرف مورد نظر شماست، زمانی که شما ظرف بهداشتی و اصولی مناسبی انتخاب نکنید حتی اگراز بهترین و با کیفیت ترین مواد غذایی استفاده کنید غذایی که در پایان پخته اید سالم نیست.
قبلا در مورد قابلمه های خوب با هم صحبت کرده ایم ولی تا الان  در مورد قابلمه های بد که برای سلامتی شما مضرند صحبت نکرده ایم صحبتی نکرده ایم، شاید بسیار دیده باشید دست فروش هایی که در خروجی مترو ها، گوشه خیابان ها و... داد می زنن که قابلمه های سرامیکی و گرانیتی و تلفلون ارزان دارند که اتفاقا قیمت بسیار پایینی هم دارند. ولی حتی خود شما اگر به صورت منطقی به این  قضیه نگاه کنید متوجه بی کیفیت بود این اجناس خواهید شد. ارزان  بودن زیاد در ایران  به  شدت به بی کیفیت بودن و مضر بودن جنس مورد نظر بر میگردد. (به عنوان مثال ارزان ترین ماشین پراید است که معلوم الحال ترین وسیله این کشور می باشد.) پس نتیجه می گیریم در زمانی که اجناس بی کیفیت و یا دارای کیفیت متوسط قیمت بالایی دارند، باید حسابی به ارزان بودن هر چیزی که می بینید شک کنید چرا که می توان گفت اجناس ارزان در ایران فوق مضر هستند.

ظروف تفلون نچسب تقلبی ارزان قیمت

پوشش و لعاب قابلمه های ارزان از چیست؟

ظروف تفلون، سرامیک و گرانیتی که توسط شرکت ها و برند های معتبر ساخته می شوند از مواد اولیه بسیار با کیفیتی که شرکت هایی مانند دوپونت  که تنها در چند کشور فعالیت دارد تولید می کنند و محصولات آنان دارای استاندارد های بین المللی سیستم کنترل کیفیت مناسب و درست است. موادی که در این شرکت ها تولید می شود، به درد شرکت هایی میخورد که فقط قبلمه و یا سایر ظروف تفلون، گرانیتی و سرامیکی با کیفیت تولید می کنند و به عبارتی واقعا می خواهد محصول با کیفیتی تولید کنند و مشتریانشان را راضی نگه دارند.
از طرفی به عنوان مثال قیمت مواد اولیه تفلون از 50 هزار تومان تا کیلویی 500 هزار تومان و گاهی حتی بیشتر هم هست. حالا بیایید فرض کنیم  که شما تولید کننده  ظروف تفلون هستید، برای یک قابلمه سایز 24 باید حداقل 5 هزار تومان ماده اولیه تفلون استفاده کنید، بعد از آن قیمت ظرف بدون لعاب، دستگیره و رنگ بیرون را که به آن اضافه کنید به حد اقل 30 هزار تومان می رسید. حالا تازه باید به عنوان  یک تولید کننده سود خود را به این  قیمت اضافه کنید و بعد از آن هم سود عمده فروش، سود خرده فروش و مالیات و... را هم که در نظر بگیرید، ظرف خود را نمی توانید زیر 50 هزار تومن بفروشید.

سرویس قابلمه ارزان قیمت 

سرویس قابلمه ارزان قیمت یعنی سرویسی که قیمتی حتی زیر صد هزار تومان دارد یعنی زمانی که یک ظرف تفلون 20 هزار تومانی می ارزد، به چه نتیجه ای می رسید؟ این که کیفیت مناسب و قیمت پایینی دارد؟ معلوم است که نه!
ظرف های تفلون، گرانیتی و یا سرامیکی تقلبی در کارگاه های غیر مجاز درون ایران، چین، پاکستان، هند و... ساخته می شوند و بعد هم با قیمت های ارزان به  فروش می رسند.

ماهیتابه سرامیکی تقلبی ارزان

قابلمه هایی که دستفروشان  به شما به جای قابلمه تفلون ارزان  به شما می فروشند، کاملا غیر استاندارد هستند، به عنوان مثال دستگیره آن ها مواد بازیافتی است، بدنه آلومنیومی آنها دارای ناخالصی زیادی است و از همه بدتر لعاب داخل قابلمه کاملا غیر بهداشتی و مضر است، لعاب کاری این ظروف با رنگ های معمولی غیر بهداشتی انجام می شود، این رنگ ها تا مدتی نسبت به  حرارت مقاوم اند و تا چند مرتبه می توانند نقش ظروف نچسب  را برای شما بازی کنند. ولی اصلا برای پخت و پز مناسب نیستند.

دلیل اینکه  بعضی از افراد از این  ظروف خریداری می کنند چیست؟

دلیل اصلی اینکه دستفروشان چنین ظرف هایی را می فروشند این است که این ظرف ها 20 هزار تومان هستند و به این ترتیب افراد با خرید این  ظروف در مرحله اول احساس ذوق زدگی می کنند و از این که ظرف 20 هزارتومانی خریده اند خوشحال هستند. همچنین تا مدت کوتاهی از کیفیت این ظروف راضی هستند ولی وقتی صحبت از بادوام بودن به میان می آِد این  ظروف با پای خود از میدان به  بیرون می روند و تنها چیزی که برای شما می گذارند. شما باید در چنین شرایط به یاد داشته باشید که: "جنس خوب حتما گران قیمت نیست، ولی جنس ارزان قیمت حتما تقلبی است"

سایت چشمگیر ارائه دهنده لوازم آشپزخانه با قیمتی مناسب و کیفیتی بسیار بالا می باشد. یکی از این نمونه محصولات قابلمه می باشد. شما می توانید این محصول را به بهترین قیمت و بالاترین کیفیت خریداری نمایید و حافظ جان خانواده خود باشید. نمونه ای از این محصولات در بالای صفحه برای شما نمایش داده شده است. با کلیک بر روی هر محصول، ویژگی های آن را مشاهده کنید و با اجناس تقلبی مقایسه کنید.

امیدواریم که از این مطلب در کالای آشپزخانه چشمگیر استفاده ی لازم را برده باشید. همچنین خوشحال می شویم که در قسمت نظرات این مطلب، تجربیات خود را در خصوص خرید جنس تقلبی بگویید.

نظر شما در مورد این محصول چیست

خرید بهترین سرویس قابلمه

برندها

یونیک Unique
ارسال سریع و تحویل فوری
ضمانت خرید کالا
مشاوره رایگان خرید
پرداخت امن و مطمئن