تولید کننده ظروف چوبی

ظروف چوبی برای موارد متفاوتی در منازل و دیگر محیط ها مانند رستوران ها، کافی شاپ ها و ... مورد استفاده قرار می گیرند و دارای محبوبیت بسیاری می باشند.این محبوبیت به دلیل زیبایی، کاربرد و ویژگی های کالاهای چوبی می باشد. ظروف چوبی به دلیل ساختاری که دارند حس طبیعی و زنده ای را در بیننده بیدار خواهند کرد و همین موضوع باعث می شود که سرو غذا در این ظروف لذت بخش تر باشد. از این رو تولید ظروف چوبی می تواند به عنوان یک کسب و کار مطرح و سود آور معرفی شود. تولید کننده های ظروف چوبی با تولید انواع ظروف در رنگ، طرح و شکل های متنوع، سعی در این دارند تا جوابگوی هر نوع سلیقه ای باشند. فروشگاه چشمگیر با ارائه انواع ظروف چوبی سعی در رفع نیاز تمامی مشتریان خود دارد. انواع کالاهای چوبی مانند: کاسه های چوبی، انواع سینی های چوبی، تخته گوشت چوبی و ... در طرح های متفاوت در چشمگیر برای خریداران گرامی ارائه شده است.

تولیدی ظروف چوبی

تولیدی های ظروف چوبی می توانند داخل یا خارج کشور اقدام به ساخت ظروف چوبی نمایند. ظروف چوبی که در کارگاه های داخلی ساخته می شوند اغلب دارای کیفیت قابل قبولی می باشند. در تولیدی های ظروف چوبی، ظروف با شمار بسیار زیادی به تولید می رسند و امکان خرید عمده و کلی آن ها نیز وجود خواهد داشت.

در ساخت ظروف چوبی ابتدا موارد مصرف و کاربرد آن ها تعیین می شود. بعد از تعیین کاربرد ظروف باید نوع چوب انتخاب شود. طرح ظرف مورد نظر از قبل پیاده شده است و با توجه به آن ابعاد ظرف تعیین خواهد شد. برش ظرف طبق اندازه ها انجام خواهد شد و چوب مورد نظر برای چند روز خیس خواهد خورد. این کار برای این انجام خواهد شد تا چوب کاملا نرم شود. ظرف برش خوره مورد نظر به دستگاه خراطی وصل خواهد شد و دیواره بیرونی ظرف تراشیده می شود. ظروف گود و تو خالی را باید از دو جهت درون و بیرون با استفاده از دستگاه خراطی تراشید و صیقل داد.

تولیدی ظروف چوبی

ظروف چوبی از چه نوع چوب هایی تولید می شوند؟

ظروف چوبی با توجه به کاربرد و ویژگی هایی که دارند، می توانند از چوب های متفاوتی به تولید برسند. قابل ذکر است که چوب هر درختی برای ساختن ظروف چوبی مورد استفاده قرار نمی گیرد.انواعی از چوب های معروف که برای ساختن ظروف چوبی مورد استفاده قرار می گیرند شامل موراد زیر می باشند:

  1. چوب بامبو:

بامبو یکی از درخت هایی است که رشد سریعی دارد و به همین دلیل جایگزین کردن آن کار دشواری نخواهد بود. این درخت دارای تخلخل و زیبایی بی نظیری است که باعث می شود در ساخت بسیاری از ظروف چوبی مورد استفاده قرار گیرد. استحکام بی نظیر ظروف ساخته شده از چوب بامبو باعث محبوبیت بسیار آن ها شده است.

  1. چوب گردو:

از این نوع چوب به دلیل گران بودن اغلب در ساخت ظروف تزئینی و دکوراتیو استفاده می شود. گردو از جمله زیباترین و مرغوب ترین چوب هایی است که در بازار وجود دارند.

  1. چوب آبنوس:

این نوع از چوب دارای تراکم بالایی است و رنگ تیره ای دارد. در ساخت ظروفی با رنگ های تیره مایل به سیاه از چوب آبنوس استفاده می شود. چوب آبنوس بسیار سمباده خور است و ظروف ساخته شده از آن سطحی بسیار صیقلی و براق خواهند داشت.

نظر شما در مورد این محصول چیست

برندها

یونیک Unique
ارسال سریع و تحویل فوری
ضمانت خرید کالا
مشاوره رایگان خرید
پرداخت امن و مطمئن