بهترین مارک کلمن آب استیل

کلمن آب استیل برای دو منظور گرم و سرد نگه داشتن آب کاربرد دارد که بیشتر برای سرد نگه داشتن آب در فصول گرم سال استفاده می شود. در بیشتر فضاهای کاری، اداری و یا خانگی وجود یک کلمن آب استیل ضروری است. بنابراین در هنگام خرید کلمن آب استیل باید یکسری نکات را رعایت کرد تا بهترین مارک آن خریداری شود. کلمن یونیک از محصولات با کیفیت این برند است که در فروشگاه اینترنتی در مدل های متنوعی عرضه شده است. برای اطلاع از قیمت این محصول ما را در چشمگیر همراهی کنید.

ویژگی های اصلی بهترین مارک کلمن آب استیل

 • مدت زمان نگهداری آب سرد با دمای اولیه و یا ثابت نگه داشتن دما هرچه طولانی تر باشد، نشان از مارک خوب کلمن آب استیل است. معمولا ساختار کلمن آب استیل به گونه ای است که از دو جداره استیل تشکیل شده و هوای بین آن عایق گرما و سرما می باشد. لایه های عایقی از جنس فوم نیز به عنوان عایق های بسیار خوب درون جداره کلمن آب به کار می روند.
 • از نظر کارایی، بهترین مارک کلمن آب استیل دو کاره بودن آن است که علاوه بر کلمن آب بتوان به عنوان فلاسک چای و نوشیدنی های گرم هم از آن استفاده کرد.
 • از نظر جنس بدنه، بهترین مارک کلمن آب استیل باید مقاومت و استحکام بالایی در برابر ضربه و صدمات وارده داشته باشد که در طی جابجایی کمتر دچار خط و خش و فرو رفتگی بشود.
 • از نظر ظاهر، بدنه آن باید از جنس استیل ضد لک باشد که در صورت پاشش آب و یا شستن آن، قطره های آب روی سطح آن باقی نمانند.
 • کیفیت جنسی آن باید از استیل درجه یک باشد که به مرور زمان دچار زنگ زدگی نشود و تغییری در طعم و مزه آب ایجاد نکند.

ویژگی های اصلی بهترین مارک کلمن آب استیل

سایر ویژگی های بهترین مارک کلمن آب استیل

 • بهترین مارک کلمن آب استیل باید پایه های محکم داشته باشد که اخیرا پایه های تاشو استفاده از آن را راحت کرده اند.
 • درب کلمن یک قسمت بسیار مهم است که باید به خوبی بسته شود و از مواد باکیفیت ساخته شده تا از هدر رفت میزان سردی و یا گرمی آب جلوگیری کند. بنابراین بهترین نوع کلمن آب استیل نمونه ای با درب پیچی است که علاوه بر باز و بسته کردن آسان، عایق حرارت خوبی نیز باشد و باعث تغییر طعم و بوی آب نشود.
 • یکسری تجهیزات از جمله داشتن لیوان و شیر آب اهرمی به کیفیت کلمن آب اضافه می کند که بهترین مارک کلمن آب دارای این تجهیزات با مواد اولیه مرغوب می باشد.
 • حمل و نقل آسان از دیگر ویژگی های بهترین مارک کلمن آب استیل است که وجود یک دسته پهن با توجه به میزان گنجایش آن باعث جابجایی راحت می شود.
 • اتصالات محکم و پیچ هایی که قسمت های مختلف آن را سر هم می کنند باید از مواد مرغوب با کیفیت باشند و به مرور زمان با استفاده ی مداوم، آسیب نبینند و نشکنند.
 • وزن نهایی کلمن آب استیل هرچه کمتر باشد حمل آن راحت تر است، اما باید توجه کرد که باتوجه به مواد به کار رفته در آن از یک وزن منطقی برخوردار باشد. بنابراین لزوما سبک بودن آن مطلوب نیست.

برای خرید کلمن های استیل درجه یک با کیفیت بالا می توانید به فروشگاه لوازم خانگی چشمگیر مراجعه نمایید و پس از بررسی خصوصیات کلمن های موجود در فروشگاه، اقدام به خرید بهترین کلمن استیل بر اساس نیاز و سلیقه خود نمایید.

نظر شما در مورد این محصول چیست

خرید بهترین کلمن

ارسال سریع و تحویل فوری
ضمانت خرید کالا
مشاوره رایگان خرید
پرداخت امن و مطمئن