میز اتو

میز اتو را می توانید در فروشگاه اینترنتی چشمگیر تهیه فرمایید. میز اتو یکی از مهم ترین وسایل هر خانه ای است. اتو کشیدن از مهم ترین مراحل بعد از شست و شو و خشک شدن لباس ها، ملحفه و پارچه می باشد. از مهم ترین ابزاری که هنگام اتو کشیدن به آن نیاز دارید میز اتو می باشد. انواع میزهای اتو جدید در ادامه این صفحه نمایش داده شده است در این میان می توان به میزهای اتو ایستاده، کابینتی، دیواری و نشسته اشاره کرد. فروشگاه اینترنتی چشمگیر ارائه دهنده انواع میز اتو جدید می باشد. میز اتو کمد دار یکی دیگر از محصولات ارائه شده در فروشگاه اینترنتی چشمگیر است.طراحی میز اتو کمد دار به گونه ای است که یک کشو و کابینت در میز اتو تعبیه شده که مناسب برای خانم هایی است که معمولا وسایل و خرده ریزهایی را برای قرار دادن در کنار میز اتو خیاطی خود دارند.

 خرید میز اتو جدید

خرید میز اتو اگر مد نظر شماست فروشگاه اینترنتی چشمگیر ارائه دهنده انواع میز اتو می باشد. شما عزیزان می توانید ضمن مقایسه انواع مدل های میز اتو با اطمینان از کیفیت محصولات چشمگیر اقدام به خرید نمایید. قیمت میز اتو را می توانید در این فروشگاه چشمگیر مشاهده فرمایید. قیمت میز اتو تا حد بسیار زیادی به نوع آن و میزان موادی که در ساخت آن مصرف شده است اعم از ایستاده، نشسته و کابینتی بستگی دارد. برند سازنده میز اتو نیز در قیمت آن بسیار موثر است. میز اتو یونیک یکی از بهترین برندها از نظر کیفیت و مناسبترین از نظر قیمت می باشد. 

قیمت انواع میز اتو

میز اتو باتوجه به تنوع آن دارای قیمت متفاوت می باشد.انواع میز اتو انواع میز اتو می توان به میز اتو دیواری، میز اتو آرتیستون ،میز اتو کابینتی، میز اتو صنعتی و میز اتو توکار می باشد. از محبوب ترین انواع میز اتو می توان به برندهای سث میز اتو یونیک و میز اتو آرتیستون اشاره کرد.در این بخش از فروشگاه چشمگیر می توانید ضمن بررسی قیمت میز اتو جدید، قیمت میز اتو تاشو انواع  میز اتو ارزان در طرح ها و رنگ های متنوع را از مجموعه میزهای اتو آرتیستون و یونیک انتخاب نمایید و سپس اقدام به خرید اینترنتی میز اتو مورد نظر خود نمایید. هنگام خرید میز اتو می بایست همواره به نکاتی مانند میز اتو پایه بلند و میز اتو پایه کوتاه و جنس میز اتو توجه داشته باشید. انواع میز اتو فانتزی را می توانید از چشمگیر خریداری نمایید. انواع میزهای اتو پایه دار را بر اساس پایه می توان به دو دسته میز اتو نشسته ومیز اتو استاده (میز اتو پایه دار)تقسیم کرد.میز اتو ایستاده یونیک UN-7040 UN-7040 525,000 تومان
ناموجود
میز اتو کمد دار و چرخ خیاطی گردویی پلوتون مدل دیاموند کد 464 PL-464 1,468,500 تومان1,395,075 تومان
ناموجود
میز اتو کمد دار و چرخ خیاطی پلوتون سفید مدل دیاموند کد 463 PL-463 1,397,000 تومان1,327,150 تومان
ناموجود
میز اتو گردویی پلوتون مدل پرنسس کد 461 PL 461 تماس بگیرید
ناموجود
میز اتو پلوتون سفید مدل پرنسس کد 460 PL 460 تماس بگیرید
ناموجود
میز اتو سایز متوسط یونیک UN-7025 UN-7025 229,000 تومان
ناموجود
میز اتو سایز متوسط یونیک UN-7015 UN-7015 220,000 تومان
نتایج 1 تا 21 از کل 21 نتیجه
ارسال سریع و تحویل فوری
ضمانت خرید کالا
مشاوره رایگان خرید
پرداخت امن و مطمئن