زیبا سازان

محصولات زیباسازان با قیمت

زیباسازان نام اختصاری شرکت زیباسازان کیانا است که از جمله بزرگترین تولید کنندگان ظروف پلاستیکی و بلور است. این برند به دلیل تولیدات کارخانه ای خود در رنج کیفیت بسیار بالا، توانسته است بازار داخلی امروز را احاطه کند. زیباسازان گاها با نام برند زیبا نیز شناخته می شود. برند زیبا تأمین کننده برخی لوازم مورد نیاز زندگی به خصوص لوازم آشپزخانه است.

محصولات زیباسازان با قیمت

عامل موفقیت برند زیباسازان کیفیت تولیدات این کارخانه و بهره گیری از نیروی متخصص و باتجربه در زمینه صنف تولیدات پلاستیکی و بلور می باشد. در حال حاضر زیباسازان علاوه بر بازار داخل توانسته است بازار خارج را نیز به خود اختصاص دهد. قراردادهای بین المللی زیباسازان و همچنین قراردادهای داخل کشور آن با فروشگاه های زنجیره ای نشان از اعتبار و کیفیت بالای این محصولات است.

زیباسازان ظروف آشپزخانه

در کارخانه زیباسازان کیمیا تعداد 500 نفر به صورت مستقیم و غیرمستقیم مشغول به فعالیت هستند. نیروی انسانی مجموعه زیباسازان، پشتکار و انگیزه این افراد است که زیباسازان را برندی با اقتدار تبدیل کرده است و منجر به پیشرفت روزافزون این برند گردیده است. شرکت زیباسازان کیمیا در حال حاضر عضو انجمن های لوازم خانگی ایران، اتحادیه اصناف تولیدات پلاستیک و بلور می باشد.

نمایندگی فروش محصولات زیباسازان

از جمله افتخارات این برند تولید محصولات با استفاده از دستگاه های روز دنیا و مطابق با استاندارد اتحادیه اروپا (CE)، استاندارد سیستم مدیریت کیفیت ISO 9001:2008، استاندارد سیستم مدیریت زیست محیطی ISO 14001:2004و استاندارد سیستم مدیریت ایمنی و بهداشت شغلی ISO 18001:2007می باشد. فروشگاه اینترنتی چشمگیر نمایندگی محصولات زیباسازان به صورت تک و عمده در سراسر ایران می باشد. شما عزیزان جهت سفارش می توانید محصول مورد نظر خود را انتخاب و پس از تایید پرداخت توسط پست آن را درب منزل دریافت نمایید.

سبد لباس زیباسازان مدل Sarv ZIB-sarv تماس بگیرید
نتایج 1 تا 32 از کل 197 نتیجه
ارسال سریع و تحویل فوری
ضمانت خرید کالا
مشاوره رایگان خرید
پرداخت امن و مطمئن