بیتا Bita

زعفران ساب بیتا کد 368 bita-saffron 39,000 تومان
لیوان دسته دار 105 بیتا کد 110072 110072 تماس بگیرید
ناموجود
لیوان حصیری دسته دار بیتا 191 کد 110043 110043 تماس بگیرید
نتایج 1 تا 6 از کل 6 نتیجه
نمایندگی پلاستیک بیتا

بیتا یک برند ایرانی است که از اوایل دهه هفتاد کار خود را شروع نمود. این شرکت با نام تجاری تکتاز بیتا توانست سهم قالب توجهی از بازار داخلی را از آن خود نماید. از سال های ابتدایی شوع به کار برند بیتا، قیمت پایین و کیفیت قابل قبول از شعارهای این برند ایرانی بوده و با تولید محصولات زیبا و در بسته بندی شکیل روز به روز در مسیر پیشرفت خوب درخشیده است.

نمایندگی پلاستیک بیتا

این شرکت در سال های اخیر با شرکت ها و صنایع مختلفی در ارتباط بوده و توانسته است تولیدات خود را از نظر کیفیت و کمیت بهبود دهد. سایت فروشگاهی چشمگیر ارائه دهنده محصولات برند تکتاز بیتا در ایران و به نوعی نمایندگی پلاستیک بیتا است. محصولاتی مانند زعفران ساب و آبمیوه گیری دستی از جدیدترین محصولات این شرکت است که در سایت چشمگیر به فروش می رسد.

 نمایندگی فروش پلاستیک بیتا

نمایندگی فروش پلاستیک بیتا در سراسر ایران وجود دارد ولی نمایندگی فروشی که فروش اینترنتی داشته و تضمین رسیدن زود داشته باشد، کم است. به ویژه که تمامی فرآیند خرید و پرداخت تا درب منزل همه از طرق سایت چشمگیر انجام می شود و شما لازم نیست به مغازه یا فروشگاهی مراجعه کنید و حتی می توانید با قیمتی به مراتب مناسب تر از بازار ، به صورت اینترنتی خرید کنید.

ارسال سریع و تحویل فوری
ضمانت خرید کالا
مشاوره رایگان خرید
پرداخت امن و مطمئن